تحقیق, مقاله, اقدام پژوهی, مبانی نظری و ادبیات پژوهش
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات
ماردین فایل ماردین فایل ماردین فایل ماردین فایل ماردین فایل

اطلاعیه فروشگاه

همه محصولات فروشگاه بصورت فایل word با قابلیت ویرایش در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. تمامی محصولات فروشگاه قبل از قرار گرفتن بر روی سایت از هر جهت بازدید شده اند و از کیفیت و سلامت آنها اطمینان کامل داریم. برای سهولت در دستیابی به محصولات مورد نظر از قسمت دسته بندی محصولات و یا جستجوگر سایت استفاده کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از قسمت تماس با ما و یا پشتیبانی فروشگاه مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید.

پیشینه و مبانی شبکه ‌های اجتماعی اینترنتی و گرایش به ارزش های غربی

پیشینه و مبانی شبکه ‌های اجتماعی اینترنتی و گرایش به ارزش های غربی

پیشینه و مبانی شبکه های اجتماعی اینترنتی و گرایش به ارزش های غربی

80 صفحه

همراه با منابع

شبکه‌ های اجتماعی اينترنتی

همانند سایر پدیده‌های نوظهور، در مورد شبکه‌های اجتماعی مجازی نیز تعریف جامعی که مورد قبول همگان باشد وجود ندارد. آنچه مورد توافق است امکان برقراری ارتباط و به اشتراک‌گذاری محتوا در این‌گونه شبکه‌ها از طریق ایجاد یک پروفایل و مرتبط نمودن آن با دیگران به منظور ساختن یک شبکه شخصی است. هر چند ماهیت، فهرست علائم و اصطلاحات هر سایت ممکن است با دیگری متفاوت باشد. هایدمان پژوهشگر آلمانی شبکه‌های اجتماعی مجازی نیز معتقد است:

شبکه‌های اجتماعی مجازی گونه‌ای از الگوهای تماس هستند که در آن‌ها تعامل و ارتباطات بین عوامل شبکه‌ای توسط یک پایگاه فنی و زیرساخت اینترنت مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد. در این شبکه‌ها هدف، علاقه یا نیاز شدید می‌تواند عنصری پیونددهنده باشد که باعث می‌شود تا عوامل مرتبط حتی بدون حضور فیزیکی احساس که در یک اجتماع و جمع حقیقی قرار گرفته‌اند (شهابی و بیات، 1391: 65).

اساساً، شبکه‌هاي اجتماعی ساختاري اجتماعی هستند که از گره‌هایی که عموماً فردي یا سازمانی هستند تشکیل شده است که توسط یک یا چند نوع خاص از وابستگی به هم متصل‌اند، براي مثال؛ قیمت‌ها، الهامات، ایده‌ها و تبادلات مالی، دوست‌ها، خویشاوندي، تجارت، لینک‌هاي وب، سرایت بیماري‌ها (اپیدمولوژي) یا مسیرهاي هواپیمایی. این شبکه‌ها اغلب داراي ساختارهاي بسیار پیچیده هستند. تحلیل شبکه‌هاي اجتماعی روابط اجتماعی را با اصطلاحات رأس و یال می‌نگرد. رأس‌ها بازیگران فردي درون شبکه‌ها هستند و یال‌ها روابط میان این بازیگران می‌باشند. انواع زیادي از یال‌ها می‌تواند میان رأس‌ها وجود داشته باشد. تحقیق در تعدادي از زمینه‌هاي آکادمیک نشان داده است که شبکه‌هاي اجتماعی در بسیاري از سطوح به‌‌کار گرفته می‌شوند از خانواده‌ها گرفته تا ملت‌ها و نقش مهمی در تعیین راه حل مسائل، اداره کردن تشکیلات و میزان موفقیت افراد در رسیدن به اهدافشان ایفا می‌کند. در ساده‌ترین شکل یک شبکه‌هاي اجتماعی نگاشتی از تمام یال‌هاي مربوط، میان رأس‌هاي مورد مطالعه است. شبکه‌هاي اجتماعی هم‌چنین می‌توانند براي تشخیص موقعیت اجتماعی هر یک از بازیگران مورد استفاده قرار گیرد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
mabej33_1727335_4885.zip494.1k

پرفروش ترین محصولات
filesell filesell